خدمات و پشتیبانی ویرا

خدمات بر اساس روال

خدمات و پشتیبانی شرکت پیشگامان سپند ویرا ، جهت جلوگیری از آسیب دیدن و متضرر شدن مشتریان و کارفرمایان خود بر ارائه خدمات روال مند و بر اساس قرارداد مسر میباشد. این امر شاید در نگاه اول مقداری سخت گیرانه به نظر بیاید ولی بر اساس تجربه و الگو برداری از شرکت های بزرگ و با تجربه در زمینه های مختلف، بهترین راهکار برای حفظ کرامت و رضایت مشتری میباشد.

0 تا 100 کار با ویرا

شرکت پیشگامان سپند ویرا ، جهت رفاه حال مشتریان و کارفرمایان خود در سدد این مهم بر آمده که 0 تا 100 پروژه ، از تهیه زیر ساخت تا اجرا و تست نهایی را بصورت یکجا متقبل شده و هرگونه دغدغه و نگرانی را از دوش مشتریان و کارفرمایان صلب نماید و با خدمات و پشتیبانی به بهترین نحو ممکن ، اطمینان خاطر را برای ایشان به ارمغان بیاورد.

مهم بروز مشکل نیست ، مهم رفع سریع آن است

سیستم های مکانیزه و هوشمند با توجه به پیشرفت های شگرفی که داشتند ، بروز مشکل در آنها اجتناب ناپذیر است. البته این مهم دلیلی برای توجیه کردن این مشکلات نیست ولی باید این حقیقت را درک کرد و با آن کنار آمد.

اما در زمان بروز مشکل که میتواند منشا آن سیستماتیک و یا خطای کاربری و انسانی باشد چه باید کرد؟

نکته طلایی در رفع این مشکلات، برون رفت از آنها قبل از تحمیل هزینه های سنگین به مشتریان و کارفرمایان است. ویرا متعهد می گردد درصورت بروز اینگونه مشکلات نا خواسته، تمامی تلاش و دانش خود را در رفع این مشکلات با خدمات و پشتیبانی به موقع به خرج داده تا کمترین هزینه و خسارت متوجه مشتریان و کارفرمایان که بزرگترین سرمایه ما هستند بشود.

خدمات و پشتیبانی ویرا

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.