شرایط و قوانین ویرا

کلام ما بند ما

شرایط و قوانین ویرا بسیار ساده و کوتاه است، ما همواره جهت دستیابی به موارد زیر تلاش میکنیم و عدول از این قوانین را مخالف با سیساست های کلان شرکت و سند چشم انداز آن میدانیم.

  • همواره حق با مشتری است

    صد البته این جمله در چهارچوب منطق است. زیرا فلسفه وجود و بقای ویرا به رضایت مشتریان و کارفرمایان خود است. در صورت رعایت قوانین و روال های تبیین شده همواره حقوق مشتری رعایت خواهد شد. زیرا ویرا یک شرکت مشتری محور است.

  • 0 تا 100 پروزه با ویرا

    شرکت پیشگامان سپند ویرا ، متعهد می گردد درصورت توافق با مشتریان و کارفرمایان خود 0 تا 100 پروه از آماده سازی زیرساخت تا پیاده سازی و اجرا و پایش صحت عملکرد به عهده بگیرد.

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.