سند چشم انداز

سند چشم انداز ویرا

سند چشم انداز ویرا برپایه توانایی های فنی اعضای تیم تحقیق و توسعه و بر اساس نیازمندی های بازار هدف تنظیم شده است. این سند بر اساس یک بازه ده ساله تا سال 1405 تنظیم شده است که بر اساس آن موارد زیر جهت تحقق این چشم انداز هدف گذاری شده است:

.
 • تامین تجهیزات مرتبط با زمینه های فعالیت

  شرکت پیشگامان سپند ویرا ، در تلاش است در تمامی زمینه های مرتبط با حوزه فعالیت خود تجهیزات را بر اساس نیاز مشتری تهیه و دغدغه تامین تجهیزات و زیرساخت را از دوش مشتریان و  کارفرما بردارد.

  .
 • بومی سازی تجهیزات مرتبط با زمینه های فعالیت

  شرکت پیشگامان سپند ویرا ، در تلاش است در تمامی زمینه های مرتبط با حوزه فعالیت خود تجهیزات را بومی سازی کرده تا در هر شرایط پاسخگوی نیاز مشتریان و کارفرمایان خود که بزرگترین سرمایه این شرکت هستند، باشد.

  .
 • ارائه خدمات روال مند و بر اساس قرارداد

  شرکت پیشگامان سپند ویرا ، جهت جلوگیری از آسیب دیدن و متضرر شدن مشتریان و کارفرمایان خود بر ارائه خدمات روال مند و بر اساس قرارداد مسر میباشد.

  .
 • 0 تا 100 پروژه با ویرا بصورت یکجا

  شرکت پیشگامان سپند ویرا ، جهت رفاه حال مشتریان و کارفرمایان خود در سدد این مهم بر آمده که 0 تا 100 پروژه ، از تهیه زیر ساخت تا اجرا و تست نهایی را بصورت یکجا متقبل شده و هرگونه دغدغه و نگرانی را از دوش مشتریان و کارفرمایان صلب نماید.

  .
 • هوشمند سازی بی مرز ، هوشمند سازی یکپارچه

  شرکت پیشگامان سپند ویرا ، در چشم انداز فعالیت خود در زمینه هوشمند سازی منازل ، هوشمند سازی مزارع ، هوشمند سازی بیمارستان ها و مراکز درمانی ، هوشمند سازی کارخانه ها و صنایع تولیدی در اشل بزرگ و کوچک ورود کرده و با اتکا به دانش فنی تیم تحقیق و توسعه خود تمامی نیاز های مشتریان و کارفرمایان خود را در این زمینه ها مرتفع سازد.

  .
 • صادرات و گسترش فعالیت در منطقه خاور میانه

  شرکت پیشگامان سپند ویرا ، در چشم انداز فعالیت خود پس از فاز بومی سازی و ارتقا دانش فنی خود قصد فعالیت در سطح خاور میانه و گسترش فعالیت خود دارد و در این راستا همواره در تلاش ایجاد و حفظ ارتباط با این بازار هدف بزرگ میباشد.

  .

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد. این سیستم ها در راستای سند چشم انداز شرکت تهیه و توسعه یافته اند.