گالری تصاویر ویرا

گالری تصاویر ویرا

گالری تصاویر ، در این قسمت تصاویر مرتبط با پروژه های شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا و همچنین تصاویر مرتبط با موضوعات فعالیت شرکت در اختیار شما قرار میگیرد. این امکان برای شما فراهم است که از این تصاویر در اینستا هم دیدن فرمایید و با دنبال کردن صفحات ما، از ویرا حمایت کنید.

گالری ویدیو های ویرا

گالری ویدیو های ویرا

گالری ویدیو ها ، در این قسمت ویدیو های مرتبط با شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا در اختیار شما قرار میگیرد. این امکان برای شما فراهم است که از این ویدیو ها در آپارات و یوتوب هم دیدن فرمایید و با دنبال کردن صفحات ما، از ویرا حمایت کنید.

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.