جعبه ابزار ویرا

جعبه ابزار نرم افزار های کاربردی ویرا

دانلود ، در این قسمت ابزار های مورد استفاده در پروژه های آی تی ازجمله : کنترل تردد – سیستم های نظارت تصویری و شبکه قرار گرفته است. جهت دانلود راحت تر و بی حاشیه فایل ها بصورت فایل اجرایی جهت دانلود قرار گرفته اند.

کاتالوگ معرفی محصولات ویرا

کاتالوگ معرفی محصولات

دانلود ، کاتالوگ معرفی محصولات ویرا در این قسمت دسته بندی شده و در اختیار شما قرار میگیرد و امکان دانلود برای شما در نظر گرفته شده است. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه عملکرد محصولات ویرا به بخش راهنمای محصولات مراجعه فرمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

راهنمای محصولات ویرا

راهنمای محصولات

راهنمای محصولات ویرا در این قسمت دسته بندی شده و در اختیار شما قرار میگیرد و امکان دانلود بخش هایی از آن برای شما درنظر گرفته شده است. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با محصولات ویرا به بخش کاتالوگ محصولات مراجعه فرمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

نرم افزار های جانبی ویرا

نرم افزار های جانبی ویرا

دانلود نرم افزار های جانبی تولید شده توسط ویرا در اختیار شما قرار میگیرد. عموم این نرم افزار ها موارد استفاده خاص در کنار محصولات ویرا را دارد ، ولی بخشی از آنها دارای کاربرد عمومی میباشد و امکان دانلود برای شما در نظر گرفته شده است . جهت آشنایی بیشتر با محصولات ویرا از بخش کاتالوگ محصولات و آشنایی با نحوه عملکرد آنها از بخش راهنمای محصولات دیدن فرمایید.

دانلود

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند. و امکان دانلود کاتالوگ محصولات از زیرمجموعه های این بخش برای شما فراهم شده است.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.