مرکز پویانمایی صبا

معرفی مرکز پویا نمایی صبا

مرکز صبا در تاریخ 1374/03/31 تحت عنوان شرکت فرهنگی هنری صبا جهت تولیدات برنامه های انیمیشن به پیشنهاد آقای دکتر لاریجانی ریاست محترم وقت سازمان صدا و سیما و تصویب مقام معظم رهبری تاًسیس شد .

هدف راه اندازی صبا :

۱) تامین نیازهای فرهنگی و هنری و اجتماعی و اطلاعاتی و آموزشی و ارشادی و تربیتی جامعه علی الخصوص کودکان و نوجوانان و جوانان کشور و همچنین در زمینه تولید محصولات انیمیشن و پاسخگویی به نیازهای صدا و سیما و علاقمندان به هنر انیمیشن

۲) ارائه و فروش خدمات برنامه ای و عرضه محصولات فرهنگی چند رسانه ای

۳) تحقیق و پژوهش به منظور دستیابی به موضوعات فرهنگی و روش های پیشرفته و فناوری جدید در زمینه تولید برنامه های انیمیشن

۴) سفارش تولید انیمیشن به تیم های تولیدی برگزیده

۵) برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت تخصصی در زمینه موضوع فعالیت مرکز

۶) اقدام به تولید مشترک با ارگان ها و سازمان های داخلی و خارجی

۷) مبادله محصولات تصویری با سایر افراد حقیقی و حقوقی و موسسات داخلی و خارجی.

وبسایت مرکز پویا نمایی صبا

مرکز پویانمایی صبا از مشتریان ویــرا

مرکز پویانمایی صبا فعال در زمینه انمیشن و پویا نمایی، در زمینه کنترل تردد از مشتریان شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا میباشد.

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.