مجتمع صنعتی ماموت از مشتریان ویرا

مجتمع صنعتی ماموت نماینده رسمی و انحصاری فروش کامیون باری و کشنده‌های اسکانیا در ایران و یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی ماموت است.

دیزل ماموت در سال 1388 به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش کامیون‌های اسکانیا در ایران آغاز به فعالیت نمود،و مورد  استقبال بی‌نظیر مردم ایران قرار گرفت.

حوزه فعاليت‌هاي اين شركت را مي‌توان به ۵ دسته كلي:

 • واردات،
 • توليد،
 • فروش
 • و خدمات پس از فروش كاميون‌هاي اسكانيا
 • و خدمات پس از فروش نيم يدك‌هاي

توليدي مجتمع صنعتي اسکانیا دسته بندي نمود.

ماشین‌های سنگین

اسکانیا شرکت خودروساز سوئدی است،که در زمینه تولید انواع :

 • ماشین‌های سنگین ،
 • کامیون ،
 • موتورهای موتورهای دیزلی و…در صنعت خودوریی فعالیت دارد.

و جزو برند های مطرح جهانی است.

می‌توان گفت که اسکانیا  یکی از کمپانی‌های بزرگ تولید خودرو در تمام سطح بین المللی شناخته شده است .

و محصولات آن در ایران و سطح خاورمیانه پرفروش ترین های حمل و نقل جاده‌ای است.

خودروهای سنگین  و استفاده از قطعات با کیفیت در تولید انواع ماشین‌های کار در صنعت خودرویی کشورمان قرار گرفته است.

و در این راستا  جز برندهای موفق و مورد علاقه بسیاری از رانندگان حمل بار جاده‌ای قرار دارد.

مجتمع صنعتی ماموت

 • شركت ماموت ديزل نیز در همین راستا،
 • با دارا بودن شبكه گسترده‌ای از نمايندگان،
 • نيروي انساني متخصص
 • و تجهيزات استاندارد،

نسبت به فروش و ارائه خدمات پس از فروش کامیون‌‌های اسكانيا اقدام می‌نماید.

و با تلاش در راستای ارتقاء و بهبود مستمر در تمامی زمینه‌ها، برترين شركت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين قرار گرفت.

كسب اين موفقيت در 4 سال متوالی 92 تا 95 در ارزیابی‌های وزارت صنعت و معدن و تجارت و شركت بازرسي استاندارد ايران نشان دهنده  كيفيت بالاي خدمات و اهميت جايگاه مشتريان اين شركت است.

این مجموعه با بهره‌گیری از دانش و تجربه داخلی و تکیه بر کلیه توان مهندسین امکان تولید قابل رقابت  با  محصولات برتر جهانی بر اساس نیازهای مشتری را فراهم نمود.

و در این راستا با برنامه‌ریزی به عمل آمده یکی از برترین و معتبر ترین صنایع خودرویی در سطح  خاورمیانه است .

کیفیت بالا محصولات در کنار توان فنی و شبکه گسترده  خدمات پس از فروش مجتمع صنعتی ماموت ،نوید بخش تحولی عظیم در صنعت تولید انرژی و رشد اقتصادی در صنایع مرتبط با این حوزه است.

وبسایت مجتمع صنعتی ماموت

بل روزانه از مشتریان ویرا

مجتمع صنعتی ماموت از مشتریان ویــرا

مجتمع صنعتی ماموت در زمینه کنترل تردد از مشتریان شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا میباشد.

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.