شبکه سه سیما

معرفی شبکه سه سیما

شبکه سه شبکه ورزش و مسابقات

شبکه سه سيما در چهاردهم آذرماه 1372 با رويکرد جوان و ورزش تاسيس گرديد. این شبکه ابتدا با 4 ساعت پخش برنامه در موضوعات ورزشی و برنامه های جنگ شروع به کار کرد و یک سال بعد بصورت 24 ساعته به پخش برنامه پرداخت. برنامه های شاخص شبکه سه سيما در موضوعات طنز ، مسابقات ورزشی ، برنامه های مستند و معارفی باعث جذب بالای مخاطب شد به گونه ای که از ابتدای تاسیس تاکنون بعنوان شبکه برتر صدا و سیما از نگاه مسئولین و مخاطبان می باشد.

اهداف برنامه ای شبکه سه

شبکه سه سيما ، شبکه تخصصی ورزش ، مسابقات و سرگرمی سیمای جمهوری اسلامی ایران است که تولید ، تامین و پخش برنامه با موضوع ورزش ، مسابقات و تفریحات را در اولویت اول دارد . رویکرد برنامه سازی ، سرگرمی ، تفریحی و ارشادی است که به غیر از گروه کودک ، تمامی مخاطبان را دربرمی گیرد.

گروه های برنامه ساز

گروه ورزش

گروه ورزش شبكه سه سيما گروهی است كه نياز های ورزشی نسل جوان درسراسر كشورراپاسخ گفته وبا ارائه الگوهای رفتاری و ورزشی متناسب باهويت دينی وملی به توليد وپخش برنامه در قالبهای مختلف می پردازد

گروه اجتماعی ، تفریحات ، سرگرمی ومسابقات

گروه اجتماعی شبكه سه سيما گروهی است كه برای طرح وپاسخگويی به مسايل ونيازهای اجتماعی نسل جوان ، وجريان سازی درآن حوزه ها و با هدف ایجاد فضایی با نشاط و مفرح در برنامه ها ، اوقات فراغت مناسبی برای مخاطبان بوجود آورد همچنین با نمایش مسابقات علمی و تخصصی برای نیل به رشد و تعالی سطح علمی جوانان برنامه های جذاب تولید نماید.

گروه فرهنگ و معارف اسلامی

گروه فرهنگ ومعارف شبكه سه سيما گروهی است كه باتوليد برنامه به طرح موضوعات دينی ،فرهنگی ونيز پاسخگويی به مسايل، مشكلات وشبهات آن حوزه متناسب با نيازهای جوانان ونوجوانان می پردازد .

گروه فیلم و سریال

گروه فیلم و سریال شبكه سه سيما گروهی است که به تولید سریال‌ و فیلم‌های تلویزیونی متناسب با انواع سلایق می‌پردازد. تولید سریال‌های مناسبتی در عید نوروز، ماه مبارک رمضان و ماه محرم از دیگر وظایف این گروه است.

وبسایت شبکه سه سیما

شبکه سه سیما

شبک سه سیما از مشتریان ویــرا

شبکه سه سيما در چهاردهم آذرماه 1372 با رويکرد جوان و ورزش تاسيس گرديد. این شبکه تلوزیونی در زمینه کنترل تردد از مشتریان شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا میباشد.

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد. شبکه سه سیما از مشتریان کنترل تردد ویرا.