راهکار های ویرا برای مراکز دولتی و سازمان ها

مدیریت هوشمند مراکز دولتی و سازمان ها

مراکز دولتی و سازمان ها می توانند بسیار هوشمندانه و بصورت یکپارچه مدیریت شوند. بخش هایی همچون : کنترل تردد – حضور وغیاب – مدیریت مراجعین – پرتال سازمانی – مدیریت پارکینگ و تردد خودرو بر اساس سیستم پلاک خوان ، همه و همه میتوانند بایک سیستم واحد و یکپارچه مدیریت شده و بسیاری از حواشی و مشکلا موجود در مراکز دولتی و سازمان ها را برطرف نماید .

راهکار ویرا برای مراکز دولتی و سازمان ها

شرکت مهندسی ویرا با افتخار و اقتدار تمامی موارد فوق را بصورت یکپارپه در اختیار مراکز دولتی و سازمان ها قرار می دهد و بر اساس سوابق درخشان و پشتوانه تیم فنی خود ، این توانایی را داراست تا هریک از  امکانات سیستم خود را با سیستم های موجود در آن مراکز دولتی و سازمان ها مطابقت داده و تبادل اطلاعات سیستماتیک داشته باشد. سیستم هایی همچون حقوق و دست مزد و حسابداری و خزانه داری.جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سوابق کاری و آشنایی با مراکز دولتی و سازمان هایی که ویرا همکاری داشتند از بخش مشتریان دیدن فرمایید.

ارائه راهکار در زمینه مراکز دولتی و سازمان ها

ارائه راهکار در زمینه مراکز دولتی و سازمان ها

معرفی حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد