راهکار های ویرا برای فروشگاه ها و مراکز تجاری

مراکز تجاری و فروشگاه ها و بازار جدید رقابت

مراکز تجاری و فروشگاه ها در سالها اخیر دچار تحولات شگرفی شدند به نحوی که پا را از فروش اجناس و ارائه خدمات بالا تر گذاشته و بازار رقابت آنها به نحوه ارائه خدمات و میزان مشتری مداری و همچنین نوآوری آنها محدود شده است. درواقع میتوان گفت مراکز تجاری و فروشگاه هایی گوی سبقت را از رقبا میدزدند که جدید ترین و جذاب ترین روش را انتخاب کنند و این جذابیت از یک سیستم هوشمند CRM شروع شده و تا سفارشات اتوماتیک نیاز مشتری محور و تحویل سیستماتیک میتواند ادامه پیدا کند. در این راستا شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا دارای پیشینه قوی و جدید ترین ایده در این زمینه میباشد و همواره برای مراکز تجاری و فروشگاه های مختلف فراخور زمینه فعالیتشان پیشنهاد هایی دارد.

ارائه راهکار در زمینه فروشگاه ها و مراکز تجاری

ارائه راهکار در زمینه فروشگاه ها و مراکز تجاری

ملزومات مراکز تجاری و فروشگاه های مدرن

البته گیت های فروشگاهی و همچنین سیستم های نوین انبار داری با تگ های غیر تماسی Passive را نمیتوان نادیده گرفت که از ملزومات اولیه مراکز تجاری و فروشگاه های مدرن میباشد. که هم خروج غیر مجاز کالا را مدیرت کرده و هم گزارش آماری لحظه ای را در اختیار مدیریت قرار می دهد و شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا آماده ارائه این دسته خدمات به مراکز تجاری و فروشگاه ها میباشد.

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.