گیت کنترل تردد چیست ؟

گیت کنترل تردد و واژه گیت به معنای گذرگاه  یا ورودی می باشد و گیت کنترل تردد گذرگاهی است تردد افراد یا خودروها یا اشیاء را کنترل می نماید و عمدتاً از یگ کابینت فلزی و موانعی که توسط تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی و نرم افزاری که در داخل کابینت تعبیه شده اند تشکیل شده است . شایان ذکر است این موانع به تنهایی قادر به جلوگیری از تردد های غیر مجاز نیستند و ملزم به استفاده از ابزار های احراز هویت میباشند .

روشهای احراز هویت افراد به چه طریقی می باشد ؟

در دنیای امروز رایج ترین مواردی که می توان توسط آن هویت افراد را شناسایی نمود و به گیت های کنترل تردد دستور تردد را روش های زیر می باشد:
الف) شناسایی اثر انگشت
ب)شناسایی کارت های غیر تماسی
ج)شناسایی کد
د) شناسایی بارکد
و) شناسایی کارتهای مغناطیسی
ه) شناسایی عنبیه
ی)…

مکان قرار گیری گیت ها در یک سازمان ، اداره ، شرکت ، ایستگاه به چه صورت است ؟

در تمام دنیا قرار گیری گیت کنترل تردد به منظور کنترل ورود و خروج به یک مکان خاص می باشد ، پس با این منظور اصولاً گیت های تردد در مبادی اصلی یک مکان نصب می شوند تا بتوانند کنترل ورود و خروج را به درستی انجام دهند و این امکانی است که گیت کنترل تردد ویرا در اختیار شما قرار می دهد.

انواع گیت کنترل تردد رایج

1-گیت شیشه ای
2-گیت میله ای
3-گیت باله ای
و …
شرکت پیشگامان سپند ویرا توانسته با بهرهگیری از تکنولوژی روز دنیا و تجارب گذشته تیم فنی خود ، اقدام به تولید گیت کنترل تردد جدید با قیمتی رقابتی و بازدهی بالا کند .
شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.همچنین دستاورد های شرکت ویرا در زمینه گیت کنترل تردد مثال قبال توجه است.