سامانه حضور و غیاب ویرا

معرفی سامانه حضور و غیاب

سامانه حضور و غیاب ویرا از جامع ترین سامانه های موجود میباشد کههمخوانی کامل با سامانه های کنترل تردد استاندارد را دارد. در واقع سامانه های حضور و غیاب از دو بخش تشکیل شده اند:

  1. سخت افزار احراز هویت
  2. نرم افزار محاسباتی

درواقع سخت افزار احراز هویت برای سامانه حضور و غیاب دارای تنوع بالایی می باشد.  سامانه حضور و غیاب ویرا این قابلیت را دارد که با سیستم های پارکینگ هوشمند و کنترل تردد متصل شده و از خروجی این سیستم ها بصورت زنده برای محاسبات خود استفاده کند.

نسخه سازمانی سامانه حضور و غیاب ویرا

در نسخه سازمانی سامانه حضور و غیاب ویرا مزیت هایی از جمله شیفت های کاری شناور، امکان تعریف نامحدود پرسنل، پشتیبانی از چارت سازمانی و دارای پرتال مستقل درخواست مامورت و مرخصی و امکان سازگاری با انواع پرتال سازمانی استاندارد میباشد. بزرگترین مزیت نسخه سازمانی امکان متناسب سازی بر اساس نیاز مشتری میباشد. در واقع نسخه سازمانی یک نرم افزار سفارشی با پیکره بندی سامانه حضور و غیاب میباشد که مزیت بالایی برای کارفرما به همراه دارد.

سامانه حضور و غیاب ویرا

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.