سامانه کنترل تردد خودرویی ویرا

معرفی سامانه کنترل تردد خودرویی

کنترل تردد خودرویی پیش از این نیز به استفاده از نیروی انسانی در پارکینگ ها انجام می شده است ولی امروزه به کمک ابزار های کنترل تردد این فرایند مکانیزه شده و با استفاده از ابزارهایی مانند سیستم پلاک خوان  – استفاده از کارت های active و  passive برد بلند خودرویی و یا استفاده از کارت های غیر تماسی که در اختیار راننده قرار می گیرد، مجاز بودن ورود خودرو محرز شده و بصورت سیستماتیک به خودرو اجهزه ورود داده می شود.

سامانه کنترل تردد خودرویی ویرا

سامانه کنترل تردد خودرویی ویرا

سیستم کنترل تردد خودرویی ویرا، با امکان اتصال به سیستم های کنترل تردد استاندارد و همچنین دارا بودن پنل اختصاصی ( مستقل از هر سیستم جانبی) دارای مزیت های رقابتی خاص خود در بازار رقابت میباشد.

سیستم تشخیص پلاک:

سیستم پلاک خوان جایگزین استفاده از قبض پارکینگ و یا تحویل کارت شماره جای پارک از روش های منسوخ مدیریت پارکینگ میباشد. که با ضعف های زیادی نیز همراه بوده است. در حال حاضر جدید ترین شیوه و متد مدیریت پارکینگ ، پارکینگ هوشمند است که با استفاده از تگ های غیر تماسی و استفاده از تکنولوژی پلاک خوان وظیفه مدیریت پارکینگ را انجام می دهند.

یکی از قابلیت های برجسته کنترل تردد خودرویی ویرا ، امکان استفاده به عنوان ابزار مدیریت پارکینگ و همچنین  اتصال به سیستم کنترل تردد میباشد. این سیستم قابلیت پشتیبانی از دوربین پلاک خوان ، تگ های RFID و … را دارا است .

قابلیت های سیستم کنترل تردد خودرویی :

  • امکان گزارش گیری متنوع و دلخواه
  • قابلیت تولید انواع نمودارهای آماری
  • قابلیت کارکرد به صورت متمرکز یا توزیع شده
  • امکان کارکرد با پلاک خوان یا کارت های خودرویی
  • پشتیبانی از تمام فرمت های پلاک استاندارد ایران
  • قابلیت کارکرد مستقل یا ارتباط با کنترل تردد افراد
  • امکان استفاده به عنوان ماژول مدیریت پارکینگ و سیستم پرداخت ( payment )
کنترل تردد خودرویی ویرا
کنترل تردد خودرویی ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند. در این میان سیستم پلاک خوان شرکت ویرا امکانات و مزیت های بالایی نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار دارد