سامانه کنترل تردد سازمانی ویرا

کنترل تردد سازمانی و جایگاه آن

کنترل تردد سازمانی به نسبت سایر زیر شاخه های کنترل تردد دارای وسعت و امکانات خاصی می باشد. این ویژگی های خاص به دلیل تعداد بالای تردد و همچنین تعداد بالای پرسنل میباشد. سیستم کنترل تردد سازمانی ویرا در این زمینه به دلیل نگرش خاصی که بر روی این موضوع داشته به جرات میتوان گفت جزو کاربرپسند ترین و قدرتمند ترین سامانه های کنترل تردد سازمانی میباشد که با توجه به مزیت متناسب سازی که دارد ، این امکان را برای کارفرما فراهم میکند که درواقع یک نرم افزار سفارشی با ساختار کنترل تردد تهیه کند و این مزیت بسیار بالایی برای کارفرمایان به همراه خواهد داشت.

از دیگر امکانات این نسخه میتوان سازگاری با انواع سامانه حضور و غیاب و پرتال سازمانی استاندارد نام برد که برای سازمان های بزرگ به دلیل عدم تداخل در سیستم های جاری، حسن بزرگی محسوب می گردد.

سامانه کنترل تردد سازمانی ویرا

حوزه های فعالیت ویرا

ویــرا همواره دارای راهکارهایی نو آورانه برای رفع نیاز های خاص مشتری در زمینه های مختلفی همچون مزارع هوشمند / خانه های هوشمند / صنایع نفت و گاز و پتروشیمی / اتاق های سرور و دیتاسنترها / دانشگاه ها و مراکز آموزشی / صنایع حمل و نقل و ریلی / بانک ها و موسسات بانکی / کارخانه ها و صنایع تولیدی / فروشگاه ها و مراکز تجاری / بیمارستان ها و مراکز درمانی / سازمان ها و مراکز دولتی. یکی از ملزومات نو آوری، آشنایی کامل به تکنولوژی های موجود و روز دنیاست. تیم فنی ویــرا همواره در تلاش است تا دایره دانش فنی و اطلاعات خود را بروز نگه دارد تا بر اصول خود مبنی بر راهکار های نو آورانه پایبند بماند.

آشنایی بیشتر با ویرا

ویــرا در زمینه های مختلفی فعالیت داشته و بر اساس دانش مبتنی بر تحقیق و توسعه نوآوری را از ملزومات تولید محصول جدید میداند. محصولات شرکت مهندسی پیشگامان سپند ویرا را میتوان به این گونه تقسیم بندی کرد: مدیریت مراجعین / سیستم کنترل تردد / کنترل تردد سازمانی / کنترل تردد خودرویی /سیستم حضور و غیاب / پرتال سازمانی / نظارت تصویری / گیت کنترل تردد / سیستم پلاک خوان / تجهیزات کنترل تردد /ردیاب خودرو / پرداخت الکترونیک / کشاورزی هوشمند / هوشمند سازی منازل / نرم افزارهای سفارشی که در این میان تولید نرم افزار های سفارشی که بر اساس نیاز های خاص مشتری تولید می شود محدوده وسیعی را به خود اختصاص می دهد.